Inauguracja roku akademickiego

Zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2022/23 w Instytucie Religioznawstwa 3 X 2022

Inauguracja roku akademickiego w naszym Instytucie odbędzie się 3 października o godz. 11.00 w sali nr 5.

W tym dniu w Instytucie Religioznawstwa nie odbywają się zajęcia dydaktyczne.

Zajęcia dydaktyczne dla wszystkich lat i typów studiów rozpoczynają się w dniu 4 października.

W dniach od 4 do 6 października studenci pierwszego roku studiów pierwszego stopnia odbywają obóz i są zwolnieni z regularnych zajęć dydaktycznych zaplanowanych na te dni.

Program inauguracji roku akademickiego:

godz. 11.00 - wykład inauguracyjny „Kulty UFO” wygłosi dr hab. Piotr Czarnecki, s. 5

Wykład inauguracyjny dla studentów pierwszego roku studiów pierwszego i drugiego stopnia będzie się odbywał w trybie stacjonarnym.

Pozostałych studentów zapraszamy do dołączenia za pośrednictwem MS Teams. Link do głównego spotkania inauguracyjnego TUTAJ

godz. 12.00 – Spotkania z kierownikami studiów i wprowadzenie w program studiów w Instytucie Religioznawstwa oraz zasady studiowania dla studentów pierwszego roku studiów I stopnia (s. 5) i dla studentów pierwszego roku studiów II stopnia (s. 7)

Godz. 12.30 – Wskazówki administracyjne dla nowych studentów

Godz. 13.00 – MS Teams – podstawowe zasady użytkowania