FB IR

Joga: starożytna ścieżka duchowa czy wygibasy z Instagrama?

Zapraszamy na odczyt dr Matyldy Ciołkosz, Joga: starożytna ścieżka duchowa czy wygibasy z Instagrama?
więcej o Joga: starożytna ścieżka duchowa czy wygibasy z Instagrama?

Profesor Krzysztof Mech profesorem belwederskim!

Z przyjemnością zawiadamiamy, że pracownik naszego instytutu prof. Krzysztof Mech dnia 11 maja 2020 otrzymał tytuł profesora belwederskiego. Serdecznie gratulujemy!
więcej o Profesor Krzysztof Mech profesorem belwederskim!

Oferta CEEPUS w semestrze letnim 2020/2021

więcej o Oferta CEEPUS w semestrze letnim 2020/2021

Komunikat Dziekana Wydziału Filozoficznego UJ

W sprawie: zasad realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020, organizacji letniej sesji egzaminacyjnej oraz przebiegu egzaminów dyplomowych
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Filozoficznego UJ

Seminarium: Tradycje religijne i intelektualne w późnym antyku, 8 V 2020

Zapraszamy na posiedzenie seminarium Religious and Intellectual Traditions in Ancient World/Tradycje religijne i intelektualne w późnym antyku, które odbędzie się w najbliższy piątek, 8 maja 2020, o godzinie 15:00.
więcej o Seminarium: Tradycje religijne i intelektualne w późnym antyku, 8 V 2020

Prof. Łętocha w TVP Kultura

Zapraszamy do oglądania programu "Kronos" na antenie TVP Kultura, we wtorek 28.04, w którym udział weźmie pracownik naszego instytutu prof. Rafał Łętocha
więcej o Prof. Łętocha w TVP Kultura

Wykład (online) prof. Christopha Riedwega (Universität Zurich), 3 IV

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Christopha Riedwega (Universität Zurich) pt. Mind Map of the First Seven Centuries A.D. – The New History of Philosophy, Antiquity 5, and its Subject Index.
więcej o Wykład (online) prof. Christopha Riedwega (Universität Zurich), 3 IV

Spotkanie z mniszką Robiną Courtin - bliską uczennicą Dalajlamy

więcej o Spotkanie z mniszką Robiną Courtin - bliską uczennicą Dalajlamy

Kurs: "From Human to God: Deification in the History of Religion"

Serdecznie zapraszamy na kurs "From Human to God: Deification in the History of Religion", który poprowadzi Nickolas P. Roubekas, Ph.D. (Department of Religious Studies, University of Vienna) w dniach 9-13 III 2020
więcej o Kurs: "From Human to God: Deification in the History of Religion"

RESEARCH SEMINAR: Religious and Intellectual Traditions in Antiquity

Zapraszamy na seminarium w ramach projektu: "Religious and Intellectual Traditions in Antiquity", które poprowadzi Prof. Eduard Iricinschi z Ruhr-Universität Bochum dnia 28 lutego 2020.
więcej o RESEARCH SEMINAR: Religious and Intellectual Traditions in Antiquity