Pomiń baner

Wykład Prof. Carmen Meinert z CERES w Bochum

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty prof. Carmen Meinert z CERES w Bochum pt. The Buddhist Road Project: Collaborative Research on Buddhism in Pre-modern Multicultural Societies in Eastern Central Asia, 20 listopada, o godz. 11.30 w sali 10a.
więcej o Wykład Prof. Carmen Meinert z CERES w Bochum
Wykład prof. Julietty Steinhauer

Zapraszamy na wykład prof. Julietty Steinhauer (University College London) w dniu 5.12.2023 o godz. 11.30 w Sali 10A.
więcej o Wykład prof. Julietty Steinhauer
E-Know - 4 żywioły - Człowiek 2050

Interdyscyplinarne wydarzenie E-Know - 4 żywioły - Człowiek 2050, którego głównym założeniem jest popularyzacja wiedzy oraz krzewienie świadomości na rzecz ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne
więcej o E-Know - 4 żywioły - Człowiek 2050
Warsztaty Kaligrafii

Twórcze, rozwijające i odprężające popołudnie po zajęciach uczelnianych? Odpowiedź to warsztaty kaligrafii.
więcej o Warsztaty Kaligrafii
Inauguracja roku akademickiego 2023/24

Zapraszamy na inaugurację nowego roku akademickiego w naszym instytucie
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2023/24
Konkursy dla pracowników UJ na wyjazdy Erasmus+

Dział Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkursy dla pracowników UJ na wyjazdy w celach dydaktycznych i szkoleniowych w ramach Programu Erasmus+ KA 131-HED i KA 171-HED.
więcej o Konkursy dla pracowników UJ na wyjazdy Erasmus+
Zmarł Profesor Krzysztof Pilarczyk

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 lipca 2023 roku zmarł Prof. dr hab. Krzysztof Pilarczyk, religioznawca, judaista i biblista, wieloletni pracownik Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Zmarł Profesor Krzysztof Pilarczyk
Warsztaty Filmowe

Zapraszamy na warsztaty filmowe, które odbędą się w dniach 10-19 października 2023
więcej o Warsztaty Filmowe
Po-sesyjne Party

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników i Studentów Instytutu Religioznawstwa na spotkanie kończące rok akademicki, 30 czerwca, godz. 16:00, sala 10a.
więcej o Po-sesyjne Party
Tydzień Otwarty Instytutu Religioznawstwa

Serdecznie zapraszamy do udziału w Tygodniu Otwartym Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się w dniach 12-17 czerwca 2023, w siedzibie Instytutu przy ul. Grodzkiej 52 oraz online.
więcej o Tydzień Otwarty Instytutu Religioznawstwa