FB IR

Bal Religioznawczy 29 XI 2019

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz wykładowców Instytutu Religioznawstwa na coroczny Bal Religioznawczy!
więcej o Bal Religioznawczy 29 XI 2019

Rekrutacja do programu MOST

Ruszyła rekrutacja do programu MOST na semestr letni 2019/2020 roku
więcej o Rekrutacja do programu MOST

Obóz wyjazdowy I roku

Uwaga Studenci I roku religioznawstwa. W piątek 15 XI wyjeżdżamy na obóz, który jest kursem obowiązkowym. Zbiórka o godzinie 16:00 - prosimy o punktualne przybycie.
więcej o Obóz wyjazdowy I roku

Wykład Prof. Jörg Rüpke

Serdecznie zapraszamy na wykład i seminarium prof. prof. Jörga Rüpke, dnia 14 listopada.
więcej o Wykład Prof. Jörg Rüpke

Revisiting Wittgenstein and Religion

Seminar: "Revisiting Wittgenstein and Religion” Date: the 6th of November 2019 11:30-13:30
więcej o Revisiting Wittgenstein and Religion

Konkurs na stanowisko administracyjne

Konkurs na stanowisko administracyjne w sekretariacie ds. studenckich w Instytucie Religioznawstwa
więcej o Konkurs na stanowisko administracyjne

Seminarium Syndonologiczne 2019/2020

Międzyuczelniane interdyscyplinarne seminarium syndonologiczne, semestr letni 2019/2020
więcej o Seminarium Syndonologiczne 2019/2020

Kurs "The Roman Cult of Mithras", prof. Aleš Chalupa

Serdecznie zapraszamy na kurs: "The Roman Cult of Mithras", który poprowadzi prof. Aleš Chalupa (Masarykova univerzita, Brno) w dniach 28-31 X 2019
więcej o Kurs "The Roman Cult of Mithras", prof. Aleš Chalupa

Promocja książki "Cygańska rapsodia"

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biblioteka Jagiellońska zapraszają na promocję książki Cygańska rapsodia. Transkulturowe studium rzeczywistości społecznej andrychowskich Romów – konteksty pedagogiczne autorstwa dr Jacka Bylicy.
więcej o Promocja książki "Cygańska rapsodia"

Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

Dyrekcja Instytutu Religioznawstwa zaprasza Studentów, Doktorantów i Pracowników na inaugurację roku akademickiego 2019/2020, w dniu 01.10.2019 o godzinie 14.00 w sali numer 4
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2019/2020