Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Tryb zajęć w sem. zimowym 21/22

Tryb zajęć w sem. zimowym 21/22

Szanowni Państwo,

poniżej załączam plik z potwierdzeniem informacji o trybie kształcenia przyjętym przez IR UJ na semestr zimowy. Zapraszamy na stacjonarną inaugurację roku akademickiego 21/22 w Instytucie Religioznawstwa, która odbędzie się w dniu 4.10.2021, w związku z czym zajęcia rozpoczynają się w dn. 5.10.2021. Inauguracja będzie również transmitowana poprzez MS Teams w czasie rzeczywistym. Dokładna godzina inauguracji oraz jej przebieg zostaną podane na stronie www. do końca września.

Studenci I roku I stopnia w dniach 5 - 7.10.2021 odbywają w Krakowie obowiązkowy kurs z sem. zimowego "Obóz wyjazdowy". Szczegółowy harmonogram zajęć "Obozu" otrzymacie Państwo przed rozpoczęciem roku. Dla Państwa wszystkie pozostałe zajęcia rozpoczynają się w piątek, 8 października.

**************************************************

Kształcenie stacjonarne z elementami zdalnymi - kształcenie stacjonarne z transmisją on-line przy wykorzystaniu MS Teams; część zajęć realizowana w formie zdalnej. Osoby z podejrzeniem infekcji oraz studentów realizujących kształcenie w ramach Indywidualnego Planu Studiów zapraszamy do udziału w zajęciach poprzez MS Teams.

Kształcenie zdalne - kształcenie przy wykorzystaniu platformy MS Teams lub innej platformy internetowej

Kształcenie stacjonarne - zajęcia realizowane w sposób tradycyjny w siedzibie IR, ul. Grodzka 52 (wymagana fizyczna obecność na zajęciach)

Harmonogram został przygotowany w taki sposób, aby w razie konieczności bez przeszkód przełączyć się na tryb całkowicie zdalny.

Osoby uczęszczające na lektoraty języka tradycji religijnej II do KPSC - zajęcia wyłącznie stacjonarne.

W budynku IR Collegium Broscianum obowiązuje noszenie maseczek, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu społecznego zgodnie z Komunikatem Rektora UJ z dn. 16.09.2021 ws. organizacji kształcenia w roku akad. 21/22

Pliki do pobrania
pdf
Tryb zajęć sem. zimowy 21/22
Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej