Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

II Kongres Młodej Nauki

II Kongres Młodej Nauki

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy do zgłaszania paneli na II Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się w dniach 7-10 lipca 2022 roku na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Zgłaszającymi panele mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy zarówno z uczelni z Polski jak i z zagranicy. W celu zgłoszenia panelu należy uzupełnić formularz rejestracyjny zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym oraz panelu (tytuł i opis).

W przypadku studentów i doktorantów wymagane jest wskazanie opiekuna naukowego panelu (co najmniej ze stopniem doktora). Osoby zgłaszające panel podejmują się weryfikacji i kwalifikacji nadesłanych zgłoszeń, kontaktów z uczestnikami w sprawach merytorycznych oraz moderacji panelu.

Tematyka paneli jest otwarta i może oscylować zarówno wokół szerokich obszarów jak i szczegółowych tematów. W przypadku przyjęcia panelu do programu konferencji zgłaszający panel może zostać dołączony do komitetu organizacyjnego a opiekun panelu do komitetu naukowego.

Koszt udziału w konferencji wynosi 250 zł. W ramach opłaty konferencyjnej zapewniony jest udział we wszystkich punktach konferencji, wyżywienie (obiady, kolacje, przerwy kawowe) oraz publikacja artykułu w wydawnictwie pokonferencyjnym.

W ramach opłaty konferencyjnej można zgłosić i moderować więcej niż jeden panel oraz wygłosić referaty we prowadzonym przez siebie oraz innych moderatorów panelu.

Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie kongresu pod adresem https://kongresmlodejnauki.pl /organizator/

Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej