Tydzień Otwarty Instytutu Religioznawstwa

Serdecznie zapraszamy do udziału w Tygodniu Otwartym Instytutu Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się w dniach 12-17 czerwca 2023, w siedzibie Instytutu przy ul. Grodzkiej 52 oraz online.
więcej o Tydzień Otwarty Instytutu Religioznawstwa
Konferencja Religion and the Mind 2023

Zapraszamy na konferencję Religion and the Mind 2023!
więcej o Konferencja Religion and the Mind 2023
Rekrutacja uzupełniająca na Program Erasmus+

W dniu 29 maja 2023 rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca na Program Erasmus+ wyjazdy na studia w roku akademickim 2023/2024
więcej o Rekrutacja uzupełniająca na Program Erasmus+

więcej o Program konferencji Konstruowanie Pamięci, re-konstruowanie dziedzictwa w tradycji pentekostalnej
Kosmogonia w mitologii nordyckiej

Wykład otwarty dr Marty Rey-Radlińskiej, czwartek 27.04. 2022, godz. 18:30
więcej o Kosmogonia w mitologii nordyckiej
Seminarium z wykładem dr. Anny Seemann-Majorek

Zakład Interdyscyplinarnych Badań nad Religiami w Polsce zaprasza na otwarte seminarium połączone z wykładem dr. Anny Seemann-Majorek: Eva von Tiele-Winckler (Matka Ewa z Miechowic). Życie i dzieło.
więcej o Seminarium z wykładem dr. Anny Seemann-Majorek
Życzenia świąteczne od Dziekana Wydziału Filozoficznego

więcej o Życzenia świąteczne od Dziekana Wydziału Filozoficznego
Życzenia świąteczne

Od dyrekcji Instytutu Religioznawstwa
więcej o Życzenia świąteczne
Wykład “Runes of power upon the door”

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty dra Toma Birketta (University College Cork) pt. “Runes of power upon the door”: Tolkien’s Invented Runic System and Its Cultural Legacy. 20 III 2023, godz. 18:30, online.
więcej o Wykład “Runes of power upon the door”

Zakład Interdyscyplinarnych Badań nad Religiami w Polsce zaprasza do udziału w konferencji "Konstruowanie pamięci / re-konstruowanie dziedzictwa w tradycji pentekostalnej". 19 maja 2023 r.
więcej o Konferencja "Konstruowanie pamięci / re-konstruowanie dziedzictwa w tradycji pentekostalnej"