Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Liczą (się) zasoby - Badania nad społecznymi i emocjonalnymi zasobami studentów

Liczą (się) zasoby - Badania nad społecznymi i emocjonalnymi zasobami studentów

Drodzy Studenci i Studentki,

Drogie Doktorantki i Doktoranci

Zachęcamy do udziału w projekcie badawczym pt. Badania nad społecznymi i emocjonalnymi zasobami uczniów i studentów poprzez wypełnienie ankiety. Projekt jest realizowany przez pracowników Instytutu Pedagogiki UJ.

Państwa zaangażowanie pozwoli ocenić poziom kompetencji społecznych i emocjonalnych jako „mocnych stron” studenta, które służą pozytywnej adaptacji, radzeniu sobie ze stresem i wzmacnianiu subiektywnego dobrostanu (well being). Wyniki badań będą służyć lepszemu zrozumieniu potrzeb studentów i poszukiwaniu możliwości ich zrealizowania.  

Badania są w pełni anonimowe (nie będą rejestrowane żadne identyfikatory uczestników badania, jak np. dane IP komputera czy email) i będą prowadzone metodą elektroniczną. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10-15 minut.

Link do badania został wysłany na Państwa skrzynki mailowe w domenie uj.edu.pl.

 Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie: https://www.uj.edu.pl/web/pdp/sehs

 

 

Drogi Studencie, Droga Studentko,

Drogi Doktorancie, Droga Doktorantko! 

Czy znasz swoje zasoby psychiczne uruchamiające pozytywną adaptację i radzenie sobie ze stresem, pozwalające na wzmacnianie swojego codziennego „dobrostanu”?

Czy wiesz, że wdzięczność, optymizm, zapał i wytrwałość pomagają radzić sobie z przeciwnościami losu i odczuwać zadowolenia z życia?   

Pracownicy Instytutu Pedagogiki chcą dotrzeć do szerokiej grupy studentów aby stworzyć polską wersję skali Social Emotional Health Survey (SEHS), której wykorzystanie pozwoli na diagnozowanie zasobów Studentów.  

Gorąco zachęcamy do udziału w anonimowych badaniach „Liczą (się) zasoby” i wypełnienia ankiety wysłanej przez Pracownię Diagnoz Pedagogicznych UJ na Wasze skrzynki mailowe w domenie uj.edu.pl.  

Warto mieć narzędzie, które pomoże podejmować działania wspierające i rozbudzające Wasze uśpione pokłady pozytywnych zasobów! 

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie: https://www.uj.edu.pl/web/pdp/sehs

Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej