Body and Embodiment in the Middle Bengali Imaginary Workshop

W dniach 16-18 stycznia 2023 w Instytucie Religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się warsztat/seminarium ‘Body and Embodiment in the Middle Bengali Imaginary Workshop”.
więcej o Body and Embodiment in the Middle Bengali Imaginary Workshop
Wykład "Berserkowie - mity i wierzenia"

Zapraszamy na wykład o berserkach w ramach cyklu: "Wiatr z północy. Spotkania z wikingami" dnia 24 stycznia o godz. 18:30 w sali 10a oraz online
więcej o Wykład "Berserkowie - mity i wierzenia"
Wykład dr Marco Vespa

Serdecznie zapraszamy na wykład, który wygłosi dr Marco Vespa: „TAMING HUMANS. OBSERVATIONS ON PLAY AND RITUAL FROM AN ANCIENT GREEK CASE STUDY”. Wykład odbędzie się 18.01.2023 o godz. 12:00 w sali nr 7.
więcej o Wykład dr Marco Vespa
Wykład Prof. Clarisse Prêtre

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Clarisse Prêtre "The pain of love in Greek antiquity", który odbędzie się w naszym Instytucie w dniu 12.12.2022 w sali 10A o godz.11.00.
więcej o Wykład Prof. Clarisse Prêtre
Wykład gesze Yungdrunga Gyatso

Koło Naukowe Studentów Religioznawstwa UJ zaprasza na gościnny wykład gesze Yungdrunga Gyatso, mnicha reprezentującego tybetańską tradycję bön.
więcej o Wykład gesze Yungdrunga Gyatso
Wykład Prof. Fernando Wulff Alonso

Zapraszamy na wykład pt. "Historical Cultural Exchanges between Indian, Chinese, and Graeco-Roman civilizations: three looks crossing the seas" który wygłosi Prof. Fernando Wulff Alonso 8 września, o godz. 13.00 w sali 10.
więcej o Wykład Prof. Fernando Wulff Alonso
Konferencja Tożsamość Pentekostalna

Zapraszamy na konferencję naukową "Tożsamość pentekostalna. Przemiany, wzorce, modele", 13 czerwca 2022
więcej o Konferencja Tożsamość Pentekostalna