Inauguracja roku akademickiego 2020/21

I rozpoczęcie zajęć

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Zajęcia dydaktyczne w Instytucie Religioznawstwa dla wszystkich lat i typów studiów rozpoczynają się 5 października.

Zajęcia dla pierwszego roku pierwszego stopnia będą odbywały się w trybie hybrydowym. Wykłady będą odbywały się w trybie zdalnym, ćwiczenia rozpoczniemy w trybie stacjonarnym, by później przejść w tryb zdalny. O szczegółach związanych z organizacją roku poinformujemy Państwa podczas spotkania, które odbędzie się w dniu 5 października (szczegóły poniżej).

Zajęcia na pozostałych latach i typach studiów będą odbywały się wyłącznie w trybie zdalnym.

Inauguracja roku akademickiego w naszym Instytucie odbędzie się 5 października o godz. 11.00. Wykład inauguracyjny „Pandemie, religie i nowoczesność (przypadek Iranu)” wygłosi dr hab. Marcin Rzepka. Wykład inauguracyjny dla studentów I roku będzie się odbywał w trybie stacjonarnym, dla pozostałych studentów będzie transmitowany za pośrednictwem MS Teams. Link do spotkania roześlemy Państwu za pośrednictwem USOS-a.

Program Pierwszy tydzień zajęć dla pierwszego roku studiów stacjonarnych będzie wyglądał następująco:

5 października 2020, Sala Wystawowa Collegium Maximum, ul. Krupnicza 33.

Godz. 11.00 – Inauguracja roku i wykład inauguracyjny dra hab. Marcina Rzepki

Godz. 12.00 – Wprowadzenie w program studiów w Instytucie Religioznawstwa i zasady studiowania

Godz. 13.15 – Obsługa systemu USOSweb

Godz. 14.15 – MS Teams – podstawowe zasady użytkowania