Promocja książki "Cygańska rapsodia"

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biblioteka Jagiellońska zapraszają na promocję książki Cygańska rapsodia. Transkulturowe studium rzeczywistości społecznej andrychowskich Romów – konteksty pedagogiczne autorstwa dr Jacka Bylicy.
więcej o Promocja książki "Cygańska rapsodia"

Serdecznie zapraszamy na wykład dr. Israela Korena pod tytułem “The work of clarification (avodat ha-birurim) in Hasidic thought of Rabbi Mordechai Yosef of Isbitza (1801 – 1854)”
więcej o Wykład: “The work of clarification (avodat ha-birurim) in Hasidic thought of Rabbi Mordechai Yosef of Isbitza (1801 – 1854)”, 5 IX 2019

Konferencja Naukowa "Religia w filmie, film w religii"

Filmoznawcy i religioznawcy z całej Polski połączyli siły, aby wspólnie przeanalizować i omówić związki, jakie zachodzą między filmem a religią.
więcej o Konferencja Naukowa "Religia w filmie, film w religii"

mgr Natalia Zawiejska zdobywczynią grantu ETIUDA

więcej o mgr Natalia Zawiejska zdobywczynią grantu ETIUDA

mgr Natalia Zawiejska zdobywczynią grantu PRELUDIUM