Wykład: "Islamophobia without Muslims", 7 V 2019

Serdecznie zapraszamy na wykład gościnny dr hab. Katarzyny Górak-Sosnowskiej pod tytułem: "Islamophobia without Muslims. The case of Poland", który odbędzie się we wtorek 7 maja o godzinie 16:45 w sali nr 9.
więcej o Wykład: "Islamophobia without Muslims", 7 V 2019

Kurs Theopolitics in Central and Eastern Europe today, V 2019

Zapraszamy na kurs: Theopolitics in Central and Eastern Europe today, który poprowadzi prof. András Máté-Tóth (University of Szeged)
więcej o Kurs Theopolitics in Central and Eastern Europe today, V 2019

Seminarium Syndonologiczne

Międzyuczelniane interdyscyplinarne SEMINARIUM SYNDONOLOGICZNE Semestr Letni
więcej o Seminarium Syndonologiczne

Wykład prof. Marcina Wodzińskiego 28 II 2019

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. dr hab. Marcina Wodzińskiego (Katedra Judaistyki/Uniwersytet Wrocławski) pod tytułem: “ Chasydyzm. Atlas historyczny”.
więcej o Wykład prof. Marcina Wodzińskiego 28 II 2019

Kurs Prof. Lukas Pokorny

Zapraszamy studentów II stopnia na kurs, który poprowadzi prof. Lukas Pokorny (University of Vienna - Department of Religious Studies) pod tytułem: Introducing East Asian New Religious Movements
więcej o Kurs Prof. Lukas Pokorny

Wykład Alessandro Testa, 24 I 2019

Serdecznie zapraszamy na wykład Alessandro Testa, Ph.D, (University of Vienna / Comenius University in Bratislava)
więcej o Wykład Alessandro Testa, 24 I 2019

Wykłady Prof. Stelli Georgoudi, 10-11 I 2019

Serdecznie zapraszamy na wykłady Prof. Stelli Georgoudi (Emeritus Professor at the Ecole Pratique des Hautes Etudes, Paris, Chair of Religious Institutions of the Greek world)
więcej o Wykłady Prof. Stelli Georgoudi, 10-11 I 2019

Petra Pakkanen (Uppsala University) - wykład 16 I 2019

Serdecznie zapraszamy na wykład “Skin for skin”. Meaning and role of skin in ancient Greek religion, który wygłosi Petra Pakkanen (Uppsala University).
więcej o Petra Pakkanen (Uppsala University) - wykład 16 I 2019