Pomiń baner

Wykład profesora Audriusa Beinoriusa

Zapraszamy na wykład oraz pokaz filmu w ramach programu ERASMUS, profesora Audriusa Beinoriusa 6.03.2024 godz. 13.00, sala 10A
więcej o Wykład profesora Audriusa Beinoriusa
Konferencja "Zdrowie i ciało w optyce pentekostalnej" -

Zakład Interdyscyplinarnych Badań nad Religiami w Polsce UJ zaprasza do udziału w konferencji "Zdrowie i ciało w optyce pentekostalnej" 24 maja 2024 r.
więcej o Konferencja "Zdrowie i ciało w optyce pentekostalnej" -
Nowa seria religioznawcza - zaproszenie do współpracy

Zapraszamy do współpracy przy pierwszym tomie nowej serii reilgioznawczej Metaxy zatytułowanym: "Wokół magii".
więcej o Nowa seria religioznawcza - zaproszenie do współpracy
Rekrutacja Erasmus+ na rok akademicki 2024/25

W dniu 15.01.2024 rozpoczyna się I rekrutacja do Programu Erasmus+ Studia na wyjazdy, które będą realizowane w roku akademickim 2024/2025.
więcej o Rekrutacja Erasmus+ na rok akademicki 2024/25
Wykład Prof. Stanisława Obirka

Zapraszamy na wykład prof. Stanisława Obirka pt. "Postsekularyzm jako alternatywa dla wojen kulturowych". 26 stycznia, godz. 13:00, sala 10
więcej o Wykład Prof. Stanisława Obirka
Seminarium Światowa Federacja Luterańska

Zakład Interdyscyplinarnych Badań nad Religiami w Polsce zaprasza na otwarte seminarium połączone z wykładem dr. hab. Jerzego Sojki, pt. Światowa Federacja Luterańska - misja i działanie, 20 XII, godz. 16:00.
więcej o Seminarium Światowa Federacja Luterańska
Wykład Prof. Carmen Meinert z CERES w Bochum

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty prof. Carmen Meinert z CERES w Bochum pt. The Buddhist Road Project: Collaborative Research on Buddhism in Pre-modern Multicultural Societies in Eastern Central Asia, 20 listopada, o godz. 11.30 w sali 10a.
więcej o Wykład Prof. Carmen Meinert z CERES w Bochum
Wykład prof. Julietty Steinhauer

Zapraszamy na wykład prof. Julietty Steinhauer (University College London) w dniu 5.12.2023 o godz. 11.30 w Sali 10A.
więcej o Wykład prof. Julietty Steinhauer
E-Know - 4 żywioły - Człowiek 2050

Interdyscyplinarne wydarzenie E-Know - 4 żywioły - Człowiek 2050, którego głównym założeniem jest popularyzacja wiedzy oraz krzewienie świadomości na rzecz ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne
więcej o E-Know - 4 żywioły - Człowiek 2050
Warsztaty Kaligrafii

Twórcze, rozwijające i odprężające popołudnie po zajęciach uczelnianych? Odpowiedź to warsztaty kaligrafii.
więcej o Warsztaty Kaligrafii