FB IR

Wykład Prof. Elżbiety Przybył w Przemyślu 14 X 2021

Prof. Elżbieta Przybył - dyrektor naszego Instytutu wygłosi dnia 14 X 2021 wykład w ramach wydarzenia "Brave Kids Together Autumn" organizowanego przez Fundację Wymiany Kulturowej toTUtoTam.
więcej o Wykład Prof. Elżbiety Przybył w Przemyślu 14 X 2021

Z przyjemnością informujemy że nasz pracownik - dr hab. Marcin Rzepka otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi za działalność na rzecz rozwoju nauki (nadany w dniu 12 maja 2021)
więcej o Brązowy Krzyż Zasługi za działalność na rzecz rozwoju nauki dla dr hab. Marcina Rzepki

VI Międzynarodowy Kongres Religioznawczy Wiara – wyobraźnia – wiedza. Nowe drogi religioznawstwa w XXI wieku
więcej o VI Międzynarodowy Kongres Religioznawczy, Kraków, 27 września – 1 października 2021 r.
Kurs gościnny: Religia wikingów

Prowadząca: dr Renata Leśniakiewicz-Drzymała, Typ zajęć: konwersatorium, Forma zaliczenia: egzamin, Ilość ECTS: 3
więcej o Kurs gościnny: Religia wikingów

więcej o Praca dodatkowa: Wykonawca (2 stanowiska) w projekcie badawczym OPUS 19 w Lublinie
Konkurs na stypendium studenckie w grancie OPUS 19 w Lublinie

więcej o Konkurs na stypendium studenckie w grancie OPUS 19 w Lublinie
Konkurs na dwa stypendia naukowe w grancie OPUS 19 w Gdańsku.

więcej o Konkurs na dwa stypendia naukowe w grancie OPUS 19 w Gdańsku.
Dr hab. Dominika Motak zdobywczynią grantu "Uniwersalia"

Dr hab. Dominika Motak otrzymała grant NPRH „Uniwersalia”, tytuł grantu: „Georg Simmel: Pisma o religii”. Gratulujemy!
więcej o Dr hab. Dominika Motak zdobywczynią grantu "Uniwersalia"
Dr hab. Marcin Rzepka zdobywcą grantu OPUS

Z radością informujemy, że dr hab. Marcin Rzepka otrzymał grant NCN OPUS-20, w panelu HS3, tytuł grantu: „Protestanckie szpitale misyjne w Iranie (1880-1941): opieka medyczna, religia i nowoczesność”. Gratulujemy!
więcej o Dr hab. Marcin Rzepka zdobywcą grantu OPUS
Rytuał - ofiara - opętanie. Start cyklu #filozoficznyUJ

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na start nowej serii wydarzeń popularnonaukowych #Wyjaśniamy.
więcej o Rytuał - ofiara - opętanie. Start cyklu #filozoficznyUJ