FB IR

mgr Tomasz Niezgoda laureatem konkursu Narodowego Centrum Nauki, PRELUDIUM 17

więcej o mgr Tomasz Niezgoda laureatem konkursu Narodowego Centrum Nauki, PRELUDIUM 17

Religioznawczy Podróżnik 20 stycznia 2020

Zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu "Religioznawczy Podróżnik", pt. "Różnorodność i dominacja O kilku problemach religijnych Indonezji", które poprowadzi Anna Maćkowiak
więcej o Religioznawczy Podróżnik 20 stycznia 2020

Cracow Cognitive Science Conference 2020 - "Religion and Beliefs"

Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki UJ oraz Koło Naukowego Studentów Religioznawstwa UJ serdecznie zaprasza do udziału w 12-stej edycji międzynarodowej konferencji naukowej: Cracow Cognitive Science Conference.
więcej o Cracow Cognitive Science Conference 2020 - "Religion and Beliefs"

Bal Religioznawczy 29 XI 2019

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz wykładowców Instytutu Religioznawstwa na coroczny Bal Religioznawczy!
więcej o Bal Religioznawczy 29 XI 2019

Rekrutacja do programu MOST

Ruszyła rekrutacja do programu MOST na semestr letni 2019/2020 roku
więcej o Rekrutacja do programu MOST

Obóz wyjazdowy I roku

Uwaga Studenci I roku religioznawstwa. W piątek 15 XI wyjeżdżamy na obóz, który jest kursem obowiązkowym. Zbiórka o godzinie 16:00 - prosimy o punktualne przybycie.
więcej o Obóz wyjazdowy I roku

Wykład Prof. Jörg Rüpke

Serdecznie zapraszamy na wykład i seminarium prof. prof. Jörga Rüpke, dnia 14 listopada.
więcej o Wykład Prof. Jörg Rüpke

Revisiting Wittgenstein and Religion

Seminar: "Revisiting Wittgenstein and Religion” Date: the 6th of November 2019 11:30-13:30
więcej o Revisiting Wittgenstein and Religion